Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)

SEMINARIUM "THE SILVER ECONOMY IN CENTRAL AND EASTERN EUROPE"

Seminarium "The Silver Economy in Central and Eastern Europe"

Uprzejmie informujemy, że w dniach 21-23 czerwca 2018 r. na terenie Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ odbędzie się współorganizowane z Oxford Institute of Population Ageing (University of Oxford) w ramach sieci badawczej EAST seminarium zatytułowane The Silver Economy in Central and Eastern Europe. Celem seminarium jest umożliwienie wymiany doświadczeń w zakresie badań nad rozwojem srebrnej gospodarki w naszej części Europy. Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia znaleźć można na stronie.

Opublikowane: 03-04-2018