Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

ROZKŁAD ZAJĘĆ NA SEMESTR ZIMOWY 2017/2018

Rozkład zajęć na semestr zimowy 2017/2018

Rozkład zajęć na semestr zimowy 2017/2018 jest już opublikowany i dostępny po zalogowaniu się na swoje konto w USOSWeb.
Prosimy pamiętać, że prace nad planem wciąż trwają i należy go także sprawdzić przed rozpoczęciem zajęć, tzn. przed 3.10.2017 r. Plan należy oglądać w kontekście każdego kolejnego tygodnia kalendarzowego, tzn. 2-08.10.2017; 8-15.10.2017 itd., gdyż pamiętać musimy, że pojedyncze tygodnie mogą się różnić między sobą. Wynika to z uwzględnienia np. zajęć 15-godzinnych, które mogą odbywać się w pierwszej lub drugiej połowie semestru, tygodniach parzystych lub nieparzystych. Docelowo każdy przedmiot będzie miał przypisane wybrane daty, czas i miejsce odbywania się zajęć. Jeszcze przed 1 października br. zostaną rozbite (umiejscowione) zajęcia, które mają odbyć się w drugiej połowie semestru, czyli od 27.11.2017 r. Dlatego ważne jest sprawdzanie aktualnego planu. Studentów, którym plan się nie wyświetla (co oznacza, że nie są wpisani do grupy), prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Studenta w celu dopisania do grupy.
Plany dla studiów niestacjonarnych będą dostępne 25.09.2017 r. na stronie www.wypako.uni.lodz.pl

Opublikowane: 20-09-2017