Wtorek, 19 września 2017, tydzień parzysty (38)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

STUDIA NIESTACJONARNE

W związku z niewystarczającą ilością chętnych kandydatów do podjęcia studiów na kierunkach Ekonomia studia niestacjonarne I stopnia oraz  Ekonomia , Socjologia studia niestacjonarne II stopnia na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, Komisja Rekrutacyjna złożyła wniosek do Rektora UŁ o zamknięcie rekrutacji i nieuruchomienie studiów od semestru letniego w roku akademickim 2016/2017.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do zapisów na oferowane kierunki na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym od maja  2017 r. na nowy rok akademicki. Szczegóły zostaną udostępnione wkrótce na stronach:

rekrutacja@uni.lodz.pl  oraz na stronie Wydziału eksoc@uni.lodz.pl

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź