Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)

REKRUTACJA W 48H - EY EXPRESS W ŁODZI (11-12 CZERWCA BR.)

Rekrutacja w 48h - EY Express w Łodzi (11-12 czerwca br.)

Studencie, jeśli marzy Ci się kariera w EY – prestiżowej firmie doradczej i jednym z najlepszych pracodawców na świecie - przyjdź 11-12 czerwca na EY Express w Łodzi. Zapraszamy studentów od 3 roku oraz absolwentów. Rekrutacja w trybie EY Express pozwala na zdobycie oferty pracy lub płatnych praktyk w dziale Audytu lub Doradztwa Podatkowego EY Polska. Zarejestruj się – to potrwa tylko minutę, nie musisz wysyłać CV.

Opublikowane: 11-06-2018