Piątek, 20 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

REKRUTACJA NA SUMMER SCHOOL RUSZA PONOWNIE

Rekrutacja na Summer School rusza ponownie

Informujemy, że rekrutacja na wyjazdy do szkół letnich w Ameryce Południowej została uruchomiona ponownie. Do trzech destynacji (Ekwador, Meksyk, Chile) dołączyła Brazylia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków, a studentów, którzy już złożyli podania prosimy o ponowne ich złożenie. Zasady przyznania dofinansowania Dziekana Wydziału pozostają niezmienione. Komplet dokumentów (podanie i oświadczenie z Centrum Obsługi Studentów o średniej) należy składać od 2 stycznia 2018 r. do 8 stycznia 2018 r. do pani Doroty Borkowskiej (pokój C-14 w Centrum Rozwoju Wydziału). Serdecznie zapraszamy do aplikowania na wyjazd.

Opublikowane: 22-12-2017