Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

REKRUTACJA NA AMBASADORA OSTC 2018/2019

« Przejdź do listy aktualności

- Jesteśmy międzynarodową firmą, która zatrudnia ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie i handluje szerokim portfolio produktów od rynków amerykańskich po azjatyckie.
W 2017 roku ponad 30% naszych pracowników zaczynało jako młodzi absolwenci, którzy dowiedzieli się o nas właśnie dzięki szeroko zakrojonej działalności na uczelniach, w tym tej ambasadorskiej
– tłumaczy Katarzyna Dwórska - Łukasik, Specjalista ds. Employer Brandingu w OSTC. – Przyszli ambasadorzy mogą poznać działanie OSTC od kuchni, rozwinąć swoje umiejętności, poznać managerów największej firmy w tej branży w Polsce, a każde ich działanie jest punktowane.

Współpraca z biznesem w tym wymiarze to cenna nauka dla studentów, zwłaszcza tych, którzy już teraz szeroko udzielają się w organizacjach studenckich. Oprócz tego idealny kandydat to osoba pomysłowa, samodzielna i dobrze zorganizowana, która jest aktywnym użytkownikiem Social Media oraz nie zamyka się na nowe doświadczenia.

Ambasadorzy wspierają firmę w pozyskiwaniu nowych kandydatów u samego źródła, a więc na największych ekonomicznych uczelniach miast, w których OSTC ma swoje oddziały:
w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Łódzkim, Uniwersytecie Ekonomicznym
w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie. Sami za swoje roczne działania otrzymają nie tylko certyfikat, ale także wymienią zdobyte punkty na nagrody.

Rekrutacja na Ambasadora OSTC 2018/2019 rozpoczęła się 16 kwietnia i potrwa przez miesiąc. By wziąć w niej udział wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na fanpage’u polskiego oddziału OSTC: https://www.facebook.com/OSTC-Poland-Careers-in-Trading-1678434595734932/. Tam również znajduje się więcej informacji dotyczących programu.

Program Ambasador OSTC jest prowadzony przez OSTC Ltd. oddział w Polsce i obejmuje uczelnie w 5 miastach:
Warszawa – SGH
Kraków – UEK
Łódź – UŁ
Poznań – UEP
Gdańsk – UG, WSB

Więcej informacji:   FB: OSTC Poland – Careers in Trading
Instagram: OSTC_Poland
Twitter: OSTC Poland – Careers in Trading
Kontakt: iwonabujnowicz@uni.lodz.pl

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź