Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

PSIA KOŚĆ! ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT Z ŁÓDZKIEGO SCHRONISKA

Psia Kość! Zbiórka dla zwierząt z łódzkiego schroniska

psia-kosc.jpg

Po raz siódmy Uniwersytet Łódzki zbiera dary dla schroniska w Łodzi: karmę – zwłaszcza specjalistyczną, a także koce, smycze, zabawki, kagańce, leki. Przez cały listopad na wszystkich Wydziałach Uczelni, w BUŁ, w akademikach, w Przedszkolu UŁ, Publicznym Liceum UŁ a także w Rektoracie i w Centrum Promocji UŁ ustawione będą oznakowane pudła na dary.
Przez 6 edycji udało się zebrać prawie 1,5 tony karmy, a także koce, leki, zabawki i akcesoria potrzebne psom i kotom. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą pomóc zwierzakom.

Opublikowane: 03-11-2017