Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

PROTEST NA EKSOCU - DZIEŃ 7

« Przejdź do listy wydarzeń

Protest na EkSocu - dzień 7

W ramach kolejnego dnia protestu prowadzonego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ zapraszamy na:

12:00 – Wykład w samo południe na leżakach i pufach -  tym razem na trawie  przy oczku wodnym Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego (wchodząc od strony ul. POW 3/5 pokierują Was strzałki). „Wykład ze szczekaczką” poprowadzi dr Marcin Maria Bogusławski, „Nie dla zysku!". Uniwersytet, obywatelstwo, demokracja."

18:00 –  „Uniwersytety na balkony" w ramach Ogólnopolskiego protestu przeciwko Ustawie 2.0. Spotkamy się pod balkonem w budynku E Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ (od ul. Rewolucji 1905 r. 37/39).

Opublikowane: 13-06-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź