Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)

PROGRAM PŁATNYCH PRAKTYK - BANK PEKAO S.A.

Program Płatnych Praktyk - Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. otwiera Program Płatnych Praktyk dla studentów i absolwentów wyższych uczelni.
Program jest kierowany przede wszystkim do studentów ostatnich lat: ekonomii, finansów, bankowości, matematyki, ekonometrii, zarządzania, marketingu, informatyki i nauk pokrewnych.
Poszukujemy praktykantów do różnych obszarów biznesowych, m.in.: data science, innowacji, modeli ryzyka, analizy finansowej, doradztwa inwestycyjnego, bankowości elektronicznej, partnerstwa strategicznego czy IT.
Praktyki będą realizowane w Centrali Banku przez okres 2 miesięcy; od 16 lipca do 14 września br.
W ramach Programu oferowany będzie dedykowany pakiet szkoleń, udział w ciekawych i pełnych wyzwań pracach projektowych, a także dedykowany opiekun biznesowy. Po zakończeniu praktyk każdy uczestnik programu otrzyma certyfikat oraz referencje.
Program Płatnych Praktyk to doskonała okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń pod okiem ekspertów naszego Banku, a także możliwość rozwoju w ramach realizowanych projektów.
Osoby zainteresowane praktykami zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacja@pekao.com.pl

Zobacz więcej.