Piątek, 20 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

PROGRAM INTERREG EUROPA ŚRODKOWA

« Przejdź do listy konkursów

Program INTERREG Europa Środkowa

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach programu INTERREG Europa Środkowa. Program umożliwia współpracę z państwami skandynawskimi, republikami nadbałtyckimi oraz północno-wschodnimi Niemcami w tematach związanych z transportem, zasobami naturalnymi, w tym ochroną środowiska i innowacjami. Dofinansowanie mogą otrzymać projekty dotyczące potrzeb i problemów, z którymi nie można uporać się samodzielnie na poziomie krajowym oraz zawierające opis sposobów wykorzystania rezultatów badań w praktyce. Wypracowane wspólnie rozwiązania można przetestować za pomocą działań o charakterze inwestycyjnym (pilotażowych, demonstracyjnych). Warunkiem dodatkowym jest skonsultowanie pomysłu na projekt ze Wspólnym Sekretariatem programu, najpóźniej do 15 stycznia 2018r. Wnioski można składać do 9 kwietnia 2018r.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z  Centrum Nauki UŁ: Barbara Łukomska barbara.lukomska@uni.lodz.pl, tel. 635 4171 lub Wydziałowym Zespołem projektów, pok. C138
Więcej informacji znajduje się na stronie URL
Opublikowane: 04-12-2017
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź