Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

PROFESOR PAUL SPICKER JAKO VISITING FELLOW GOŚCI NA WYDZIALE

Profesor Paul Spicker jako visiting fellow gości na Wydziale

img_1174.jpg

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w dniach 1.03-17.06.2018 Wydział gości pierwszego laureata programu EkSoc Fellowship Programme prof. Paula Spickera. Osoby zainteresowane spotkaniem z Panem Profesorem zapraszamy do pokoju C22 lub o kontakt mailowy pisząc na adres email: paul.spicker@spicker.uk.
Profesor Paul Spicker jest badaczem biedy i polityki społecznej. Pełni funkcje konsultanta i eksperta w lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych instytucjach polityki społecznej. Pracował w Nottingham Trent University i University of Dundee, a następnie w Robert Gordon University, od roku 2015 jest emerytowanym profesorem tego uniwersytetu. Jest także stowarzyszonym członkiem CROP (the International Social Science Council’s Comparative Research Programme on Poverty).

Opublikowane: 08-03-2018