Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

PROFESOR PAUL SPICKER JAKO VISITING FELLOW GOŚCI NA WYDZIALE

« Przejdź do listy aktualności

Profesor Paul Spicker jako visiting fellow gości na Wydziale

img_1174.jpg

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w dniach 1.03-17.06.2018 Wydział gości pierwszego laureata programu EkSoc Fellowship Programme prof. Paula Spickera. Osoby zainteresowane spotkaniem z Panem Profesorem zapraszamy do pokoju C22 lub o kontakt mailowy pisząc na adres email: paul.spicker@spicker.uk.
Profesor Paul Spicker jest badaczem biedy i polityki społecznej. Pełni funkcje konsultanta i eksperta w lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych instytucjach polityki społecznej. Pracował w Nottingham Trent University i University of Dundee, a następnie w Robert Gordon University, od roku 2015 jest emerytowanym profesorem tego uniwersytetu. Jest także stowarzyszonym członkiem CROP (the International Social Science Council’s Comparative Research Programme on Poverty).

Opublikowane: 08-03-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź