Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

PROF. PIOTR SZUKALSKI CZŁONKIEM POLSKIEJ DELEGACJI NA 51. SESJI ZGROMADZENIA ONZ

Prof. Piotr Szukalski członkiem polskiej delegacji na 51. Sesji Zgromadzenia ONZ

W dniach 09-13 kwietnia 2018 r. w siedzibie ONZ w Nowym Jorku odbędzie się 51. Sesja Zgromadzenia ONZ zatytułowana "Rozwój i polityka ludnościowa". W tej organizowanej corocznie sesji tematycznej uczestniczyć będzie polska delegacja, w której przedstawicielem Rządowej Rady Ludnościowej będzie pracownik naszego Wydziału, demograf i gerontolog społeczny prof. Piotr Szukalski. Polskiej delegacji życzymy udanych obrad!

Opublikowane: 03-04-2018