Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

PROF. MONIKA MARCINKOWSKA EKSPERTEM NA EUROPEJSKIM FORUM GOSPODARCZYM

Prof. Monika Marcinkowska ekspertem na Europejskim Forum Gospodarczym

W dniach 16-17.10 października Łódź gościła X Europejskie Forum Gospodarcze. Wśród polskich i zagranicznych ekspertów Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny reprezentowała prof. Monika Marcinkowska, Dyrektor Instytutu Finansów. W ramach sesji plenarnej "Finanse 3.0. Sektor bankowy wobec wyzwań ery Fintech", dyskutowano o wpływie globalnej rewolucji cyfrowej na sektor bankowości. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym Pani Profesor komentuje wyzwania stojące przed bankami.

Opublikowane: 16-10-2017