Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

PROF. KRZYSZTOF KONECKI CZŁONKIEM KOMITETU NARODOWYCH OBCHODÓW SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Prof. Krzysztof Konecki członkiem Komitetu Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej

Z dumą chcielibyśmy poinformować, że Prezydent RP, Andrzej Duda, powołał profesora Krzysztofa Koneckiego do Komitetu Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, którego głównym celem będzie upamiętnienie i uczczenie wydarzeń oraz osób związanych z odzyskaniem i utrwaleniem przez Rzeczpospolitą Polską niepodległości. Gratulujemy!

Opublikowane: 19-09-2017