Sobota, 24 czerwca 2017, tydzień nieparzysty (25)

POSIEDZENIE WYDZIAŁOWEJ KOMISJI II W SPRAWIE OBRONY PRACY DOKTORSKIEJ

Posiedzenie Wydziałowej Komisji II w sprawie obrony pracy doktorskiej

Uprzejmie informuję, że dniu 6 marca 2017 roku (poniedziałek) w sali T-401, odbędzie się posiedzenie Wydziałowej Komisji II w sprawie obrony pracy doktorskiej:

- godz. 11.00 - mgr Emilia Garncarek  praca pt.: „Społeczne uwarunkowania dobrowolnej bezdzietności” promotor  – dr hab. Ewa Malinowska, prof. nadzw. UŁ

recenzenci - dr hab. Grażyna Mikołajczyk-Lerman, UŁ; dr hab. Krzysztof Arcimowicz, Unw. w Białymstoku.

Opublikowane: 24-02-2017