Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

POCZTA UŁ DLA STUDENTÓW

Poczta UŁ dla studentów

Studencie, aktywuj sobie konto studenckie Active Directory. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma adres uniwersytecki w domenie unilodz.eu, co ułatwi Wam kontakt mailowy z kolegami z uczelni oraz wykładowcami i pracownikami. Konto gwarantuje również łatwy dostęp do helpdesku UŁ oraz jeden login i hasło do wszystkich usług: poczty, USOSWEB oraz WiFi w systemie Eduroam, który pozwala na uzyskanie dostępu do sieci bezprzewodowej w każdej instytucji na świecie uczestniczącej w projekcie.
Aktywuj swoje konto przez stronę usosweb lub klikając tu.

Opublikowane: 14-06-2017