Sobota, 20 stycznia 2018, tydzień nieparzysty (03)

PAUL SPICKER AND PETER HERMANN NOMINATED EKSOC VISITING FELLOWS!

Paul Spicker and Peter Hermann nominated EKSOC Visiting Fellows!

It is our pleasure to announce that Professor Paul Spicker from the Robert Gordon University, Aberdeen, UK and Professor Peter Herrmann from the Max Planck Institute, Munich, Germany, have been nominated EKSOC Visiting Fellows in the first edition of this programme. We are looking forward to welcoming both distinguished researchers!

Opublikowane: 25-12-2017