Sobota, 23 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

PANEL DYSKUSYJNY: „LOSY I JAKOŚĆ ŻYCIA DZIECI – RÓŻNORODNOŚĆ PERSPEKTYW”

Panel dyskusyjny: „Losy i jakość życia dzieci – różnorodność perspektyw”

spotkanie-autorskie.jpg

Biblioteka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ oraz Oddział Łódzkiego PTS zapraszają na panel dyskusyjny pt. „Losy i jakość życia dzieci – różnorodność perspektyw”. Dyskusja będzie toczyć się wokół książek prof. Agnieszki Golczyńskiej-Grondas - "Chybotliwa łódź" oraz dr Marty Petelwicz - "Jakość życia dzieci a status społeczno-ekonomiczny rodziny”. Spotkanie odbędzie się 27 marca 2018 r. , o godzinie 16:00 w Czytelni Biblioteki Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ (ul. Rewolucji 1905 r. nr 39, budynek E, III piętro).

Dyskutanci:

• Prof. Marta Zahorska (UW)
  • Dr hab. Agnieszka Golczyńska-Grondas, prof. UŁ (UŁ)
  • Dr Marta Petelwicz (UŁ)
  • Dr Andrzej Rostocki (OŁ PTS, moderator)
Opublikowane: 27-03-2018