Poniedziałek, 23 października 2017, tydzień nieparzysty (43)

OTWARTY NABÓR NA STYPENDIUM MIZUTA JOSAI UNIVERSITY EDUCATIONAL CORPORATION

PROCEDURA APLIKACYJNA DLA STUDENTÓW UŁ ZAINTERESOWANYCH WYJAZDEM NA STYPENDIUM DO JAPONII OD WRZEŚNIA 2017R.

Student zobowiązany jest do złożenia poniższych dokumentów wraz z wymaganymi podpisami w wersji papierowej do dnia 07.04.2017 r. do godz. 14:00 do BWZ UŁ (ul. Matejki 21/23), pok. 7A.

1) Wniosek aplikacyjny (do pobrania poniżej) - potwierdzony przez Prorektora ds. współpracy z zagranicą UŁ (za pośrednictwem BWZ UŁ),

2) List rekomendujący od dwóch wykładowców z Uniwersytetu Łódzkiego,

3) List motywujący,

4) Wykaz ocen (do pobrania w jęz. angielskim z Dziekanatu macierzystego Wydziału),

5) Kopia zgody Dziekana macierzystego Wydziału na wyjazd, określająca warunki zaliczenia rocznych studiów w Japonii przez UŁ.