Piątek, 23 lutego 2018, tydzień parzysty (08)

OTWARTY DZIEŃ USOSA Z BIUREM WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Otwarty Dzień USOSa z Biurem Współpracy z Zagranicą

Przypominamy o trwającej rekrutacji do programu Erasmus. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie serdecznie zapraszamy na Otwarte Dni USOSa organizowane przez Biuro Współpracy z Zagranicą UŁ. W dniach 4 oraz 9 stycznia 2018 r. w godzinach 10:00-18:00 przy ulicy Uniwersyteckiej 3, będzie można uzyskać pomoc przy składaniu wniosku. Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem

Opublikowane: 04-01-2018