Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

OFERTA PRAKTYK NA MALCIE

Oferta praktyk na Malcie

Wszystkich studentów zainteresowanych odbyciem praktyk zagranicznych w branży finansowej zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Griffiths Associates. Dotychczas z jej oferty skorzystało kilkunastu studentów naszego Wydziału. Zarówno oni jak i przedstawiciele firmy wysoko ocenili kwalifikacje i umiejętności naszych studentów. W związku z tym rozpoczynamy kolejny nabór chętnych do odbycia praktyk na Malcie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Opublikowane: 30-10-2017