Środa, 26 kwietnia 2017, tydzień nieparzysty (17)

EKOMIASTO. KSZTAŁCENIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO, INTELIGENTNEGO I PARTYCYPACYJNEGO ROZWOJU MIAST

Katedra Gospodarki Regionalnej i Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego realizuje projekt „EkoMiasto. Kształcenie na rzecz zrównoważonego, inteligentnego i partycypacyjnego rozwoju miast” współfinansowany ze  środków funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkolenioweg. Celem projektu jest pogłębienie wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju miast oraz wypełnienie luki edukacyjnej w kształceniu specjalistów w zakresie interdyscyplinarnego zarządzania współczesnymi miastami.
Więcej informacji na stronie