Środa, 24 maja 2017, tydzień nieparzysty (21)

OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ MGRA MILANA POPOVIĆA PT. „OGRANICZANIE RYZYKA OPERACYJNEGO W TRANSAKCJACH FAKTORINGOWYCH PRZY UŻYCIU TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH”

Obrona pracy doktorskiej mgra Milana Popovića pt. „Ograniczanie ryzyka operacyjnego w transakcjach faktoringowych przy użyciu technologii informatycznych”

W imieniu Pani dr hab. Beaty Guziejewskiej, prof. nadzw. UŁ - Przewodniczącej V Wydziałowej Komisji ds. przewodów  doktorskich w zakresie finansów - uprzejmie informujemy, że 28 kwietnia 2017 r. (piątek) o godz. 12.00, w sali T401 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgra Milana Popovića  pt. „Ograniczanie ryzyka operacyjnego w transakcjach faktoringowych przy użyciu technologii informatycznych”

Promotor  –  prof. zw. dr hab. Marian Niedźwiedziński, Uniwersytet Łódzki

Recenzenci:

• dr hab. Ewa Ziemba, prof. nadzw. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
  • dr hab. Andrzej Bytniewski, prof. nadzw.  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Opublikowane: 11-04-2017