Środa, 26 lipca 2017, tydzień parzysty (30)

OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ MGR SYLWII MĘCFAL

Obrona pracy doktorskiej mgr Sylwii Męcfal

I Wydziałowa Komisja ds. Przewodów Doktorskich Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, uprzejmie informuje, że w dniu 26 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 13:30 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. nr 39, sala T-006, odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Sylwii Męcfal nt. Prasa lokalna w jej otoczeniu społecznym –grupy interesu, kluczowi aktorzy, problemy funkcjonowania – na przykładzie studiów przypadku tygodników lokalnych w województwie łódzkim. Promotor: dr hab. Anna Kubiak, prof. nadzw. UŁ (Uniwersytet Łódzki). Recenzenci: prof. zw. dr hab. D. Walczak-Duraj (Uniwersytet Łódzki), dr hab. G. Romańczuk-Woroniecka, prof. nadzw. UW (Uniwersytet Warszawski). Z pracą zapoznać się można w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 32.

Opublikowane: 14-06-2017