Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, tydzień parzysty (34)

OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ MGR KATARZYNY MISZCZYŃSKIEJ PT. „OCENA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK ZAMKNIĘTEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ NA PRZYKŁADZIE WYBRANYCH SZPITALI W ŁODZI”

Obrona pracy doktorskiej mgr Katarzyny Miszczyńskiej pt. „Ocena efektywności funkcjonowania jednostek zamkniętej opieki zdrowotnej na przykładzie wybranych szpitali w Łodzi”

W imieniu Pana dr hab. Radosława Pastusiaka, prof. nadzw. UŁ – Z-cy Przewodniczącej V Wydziałowej Komisji ds. przewodów  doktorskich w zakresie finansów - uprzejmie informuję, że 2 czerwca 2017 r. (piątek) o godz. 10.00 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. nr 41, sala nr C-140   odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Katarzyny Miszczyńskiej pt. „Ocena efektywności funkcjonowania jednostek zamkniętej opieki zdrowotnej na przykładzie wybranych szpitali w Łodzi”

Promotor  –  dr hab. Beata Guziejewska, prof.nadzw. UŁ

Recenzenci: prof. zw. dr hab. Jadwiga Suchecka, Uniwersytet Łódzki, dr hab. Maria Węgrzyn, prof. nadzw.  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Opublikowane: 25-05-2017