Czwartek, 29 czerwca 2017, tydzień parzysty (26)

OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ MGR JUSTYNY WIELOCH

Obrona pracy doktorskiej mgr Justyny Wieloch

VI Wydziałowa Komisja ds. Przewodów Doktorskich w zakresie międzynarodowych stosunków gospodarczych Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, uprzejmie informuje, że w dniu 19 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 12:00 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. nr 39, sala T-401, odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Justyny Wieloch nt. Integracja handlowa krajów o różnych poziomach rozwoju gospodarczego przypadek Meksyku w Północnoamerykańskim Porozumieniu o Wolnym Handlu. Promotor: prof. dr hab. Janusz Świerkocki (Uniwersytet Łódzki). Recenzenci: prof. dr hab. Elżbieta Kawecka-Wyrzykowska (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), dr hab. Krystyna Żołądkiewicz, prof. UG (Uniwersytet Gdański). Z pracą zapoznać się można w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 32.

Opublikowane: 06-06-2017