Niedziela, 20 sierpnia 2017, tydzień nieparzysty (33)

OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ MGR DOMINIKI BRÓZDY-WILAMEK

Obrona pracy doktorskiej mgr Dominiki Brózdy-Wilamek

VI Wydziałowa Komisja ds. Przewodów Doktorskich w zakresie międzynarodowych stosunków gospodarczych Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, uprzejmie informuje, że w dniu 12 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 12:00 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. nr 39, sala T-401, odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Dominiki Brózdy-Wilamek pt. Stopa procentowa jako kanał transmisji impulsów polityki pieniężnej Systemu Rezerwy Federalnej w latach 1984-2015. Promotor: prof. dr hab. Janusz Bilski (Uniwersytet Łódzki), recenzenci: dr hab. Eugeniusz Gostomski, prof. UG (Uniwersytet Gdański), prof. dr hab. Sławomir Bukowski (Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu). Z pracą zapoznać się można w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 32.

Opublikowane: 30-05-2017