Środa, 26 lipca 2017, tydzień parzysty (30)

NOWE KONKURSY MNISW DLA NAUK HUMANISTYCZNYCH

Jesienią planowane jest uruchomienie kolejnych konkursów w ramach modułu „Dziedzictwo narodowew następujących tematach:

1. Dziedzictwo kulturowe, językowe i historyczne o charakterze etnicznym i regionalnym.
  2. Polska i Polacy wobec totalitaryzmów XX wieku.
  3. Kontynuowanie fundamentalnych prac dokumentacyjnych, słownikowych i bibliograficznych.
  4. Kontynuowanie edycji krytycznych pism uznanych autorów.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową oraz do aplikowania w w/w konkursach. Osoby zainteresowane składaniem wniosków zapraszamy do Zespołu projektów (D315) lub do Centrum Nauki w Rektoracie UŁ: Danuta Klimaszewska telefon: 635-41-65, e-mail: danuta.klimaszewska@uni.lodz.pl Ewa Łasica – Podsiedlik telefon: 635-41-59, e-mail:ewa.lasica@uni.lodz.pl