Niedziela, 19 listopada 2017, tydzień parzysty (46)

NASI NAUKOWCY STYPENDYSTAMI MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

W konkursie mogli wziąć udział młodzi naukowcy do 35. roku życia, zatrudnieni na uczelniach, w instytutach Polskiej Akademii Nauk lub instytutach badawczych. Stypendia są nagrodą za osiągnięcia naukowo-badawcze, a warunkiem, jaki muszą spełnić kandydaci, jest kontynuowanie pracy naukowej przez okres finansowania.

W XI edycji konkursu na stypendia dla wybitnych młodych naukowców rozpatrzono 1137 wniosków. Stypendia przyznano 168 naukowcom.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów!

Z pełną listą stypendystów można zapoznać się tutaj