Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

NAGRODY PREZESA RADY MINISTRÓW 2018

Nagrody Prezesa Rady Ministrów 2018

Uprzejmie informujemy o możliwości składania wniosków o Nagrody Prezesa Rady Ministrów za wyróżnione rozprawy doktorskie, wysoko ocenione osiągnięcia będące podstawą nadania stopnia naukowego doktora habilitowanego oraz osiągnięcia naukowe, naukowo-techniczne lub artystyczne w roku 2017.

Pełna informacja o nagrodach znajduje się na stronie:

Termin składania wniosków do 20 grudnia 2017 w CNiSP pokój D-102.

Opublikowane: 10-11-2017