Niedziela, 22 lipca 2018, tydzień nieparzysty (29)

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA PRACOWNIKÓW KATEDRY PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ

Nagrody i wyróżnienia dla pracowników Katedry Pracy i Polityki Społecznej

Z przyjemnością informujemy, że książka autorstwa dr hab. Izabeli Warwas, prof. UŁ oraz dr hab. Anny Rogozińskiej-Pawełczyk pt. „Zarządzanie zasobami ludzkimi w nowoczesnej organizacji. Aspekty organizacyjne i psychologiczne” została nagrodzona w konkursie Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej Polskiej Akademii Nauk na najlepsze prace naukowo-badawcze i podręczniki opublikowane w 2016 r. w kategorii podręczników.
Dr hab. Anna Rogozińska-Pawełczyk w uznaniu wkładu w rozwój nauk o pracy i polityce społecznej została również wyróżniona przez Komitet Nauk o Pracy i Polityce Społecznej Polskiej Akademii Nauk za pracę z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi opublikowaną w 2016 r. pt. „Zarządzanie zasobami ludzkimi oparte na kontrakcie psychologicznym”. Autorki zatrudnione są w Katedrze Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego. Serdecznie gratulujemy!

Opublikowane: 25-12-2017