Niedziela, 22 lipca 2018, tydzień nieparzysty (29)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA PRACOWNIKÓW KATEDRY PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ

« Przejdź do listy aktualności

Nagrody i wyróżnienia dla pracowników Katedry Pracy i Polityki Społecznej

Z przyjemnością informujemy, że książka autorstwa dr hab. Izabeli Warwas, prof. UŁ oraz dr hab. Anny Rogozińskiej-Pawełczyk pt. „Zarządzanie zasobami ludzkimi w nowoczesnej organizacji. Aspekty organizacyjne i psychologiczne” została nagrodzona w konkursie Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej Polskiej Akademii Nauk na najlepsze prace naukowo-badawcze i podręczniki opublikowane w 2016 r. w kategorii podręczników.
Dr hab. Anna Rogozińska-Pawełczyk w uznaniu wkładu w rozwój nauk o pracy i polityce społecznej została również wyróżniona przez Komitet Nauk o Pracy i Polityce Społecznej Polskiej Akademii Nauk za pracę z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi opublikowaną w 2016 r. pt. „Zarządzanie zasobami ludzkimi oparte na kontrakcie psychologicznym”. Autorki zatrudnione są w Katedrze Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego. Serdecznie gratulujemy!

Opublikowane: 25-12-2017
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź