Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

NAGRODA ZA NAJLEPSZY WYNIK Z EGZAMINU Z JĘZYKA OBCEGO!

Nagroda za najlepszy wynik z egzaminu z języka obcego!

Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem nr 84 Rektora UŁ ustanowiono Nagrodę Studium Języków Obcych UŁ dla studentów, którzy w ramach lektoratu uzyskali najlepszy wynik z egzaminu z języka obcego nowożytnego. Zasady przyznawania Nagrody określa Regulamin, stanowiący załącznik do niniejszego zarządzenia. Warunkiem przystąpienia do tegorocznej edycji konkursu jest wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i po potwierdzeniu przez Centrum Obsługi Studentów Wydziału, oraz lektora prowadzącego  dostarczenie go  do Studium Języków  Obcych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 lipca 2018 roku. O nagrodę w bieżącym roku mogą ubiegać się studenci UŁ, którzy przystąpili do egzaminu w sesji zimowej lub letniej roku akademickiego 2017/2018. Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w konkursie SJO!

Opublikowane: 19-04-2018