Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

NAGRODA IM. STANISŁAWA OSSOWSKIEGO DLA DR MAGDALENY NOWICKIEJ-FRANCZAK

Nagroda im. Stanisława Ossowskiego dla dr Magdaleny Nowickiej-Franczak

Z wielką przyjemnością informujemy, że tegoroczną edycję Nagrody im. Stanisława Ossowskiego wygrała książka dr Magdaleny Nowickiej-Franczak „Niechciana debata. Spór o książki Jana Tomasza Grossa”.  Książka ukazuje wpływ rozmowy o trudnej przeszłości na kształtowanie pamięci zbiorowej społeczeństwa oraz mechanizmy tego procesu i jego uczestników.
Dr Magdalena Nowicka-Franczak zatrudniona jest w Zakładzie Badań Komunikacji Społecznej UŁ.
Serdecznie gratulujemy!

Opublikowane: 20-06-2018