Sobota, 20 stycznia 2018, tydzień nieparzysty (03)

NAGRODA HISTORYCZNA IM. KAZIMIERZA MOCZARSKIEGO ZA KSIĄŻKĘ O UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM DLA DR AGATY ZYSIAK

Nagroda Historyczna im. Kazimierza Moczarskiego za książkę o Uniwersytecie Łódzkim dla dr Agaty Zysiak

dr-agata-zysiak.jpg

Z wielką przyjemnością informujemy, że tegoroczną edycję Nagrody im. Kazimierza Moczarskiego wygrała książka dr Agaty Zysiak „Punkty za pochodzenie. Powojenna modernizacja i uniwersytet w robotniczym mieście”. Doktorat, będący podstawą dla nagrodzonej książki, został napisany pod kierunkiem profesora Kazimierza Kowalewicza z Katedry Socjologii Kultury i obroniony na naszym Wydziale w roku 2016 r.

Opublikowane: 11-12-2017