Poniedziałek, 15 października 2018, tydzień parzysty (42)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU NA WYKŁADY DO ZHENGZHOU UNIVERSITY W SEMESTRZE ZIMOWYM 2018/2019

« Wróć do listy aktualności

W trakcie wyjazdu wykładowca miałby poprowadzić dwukrotnie kurs Mathematics oraz dwukrotnie kurs Statistics. Każdy kurs składa się z 48 zajęć. Pobyt na miejscu musi trwać 60 dni. W związku z ograniczeniami czasowymi rozważone zostaną wszystkie kandydatury, również osób, które zadeklarują prowadzenie innych kursów niż Mathematics oraz Statistics. Osoby aplikujące muszą posiadać przynajmniej tytuł doktora.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z zasadami wyjazdów, wypełnienie formularza oraz przesłanie go na adres katarzyna.chojnacka@uni.lodz.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 czerwca 2018 r. Ewentualne pytania również prosimy kierować na podany wyżej adres mailowy. 

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź