Poniedziałek, 15 października 2018, tydzień parzysty (42)

MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU NA WYKŁADY DO ZHENGZHOU UNIVERSITY W SEMESTRZE ZIMOWYM 2018/2019

« Wróć do listy aktualności

W trakcie wyjazdu wykładowca miałby poprowadzić dwukrotnie kurs Mathematics oraz dwukrotnie kurs Statistics. Każdy kurs składa się z 48 zajęć. Pobyt na miejscu musi trwać 60 dni. W związku z ograniczeniami czasowymi rozważone zostaną wszystkie kandydatury, również osób, które zadeklarują prowadzenie innych kursów niż Mathematics oraz Statistics. Osoby aplikujące muszą posiadać przynajmniej tytuł doktora.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z zasadami wyjazdów, wypełnienie formularza oraz przesłanie go na adres katarzyna.chojnacka@uni.lodz.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 czerwca 2018 r. Ewentualne pytania również prosimy kierować na podany wyżej adres mailowy.