polski English Chinese
Strefa kandydata
Strefa studenta
Strefa doktoranta
Strefa pracownika
Strefa absolwenta
Strefa biznesu i promocji
AKTUALNOŚCI:

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny moim miejscem pracy - zaproszenie na spotkanie

Prodziekan ds. personalnych i toku studiów dr hab. Izabela Warwas, prof. UŁ, zaprasza wszystkich pracowników Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego w dniu 1 czerwca 2017 r. o godz. 14:30 do auli Rady Wydziału (C140) na spotkanie służące przedstawieniu wyników badania Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny moim miejscem pracy oraz podjęciu dyskusji na temat planowanych działań naprawczych. Wyniki badania znajdują się już od kilku dni w intranecie wydziałowym. Jeśli ktoś z Państwa nie może uczestniczyć w spotkaniu a chciałby włączyć się w prace mające służyć  zaprojektowaniu i wdrożeniu zmian mających kreować przyjazne miejsce pracy dla zaangażowanych pracowników proszony jest o kontakt mailowy na adres izabela.warwas@uni.lodz.pl.

Opublikowane: 23-05-2017

Biegamy dla Olka – dołącz do akcji

Zachęcamy do uczestnictwa w biegach, z których uzyskany dochód zostanie w całości przeznaczony dla 3-letniego Olka Sitarza, podopiecznego Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci, a prywatnie dzielnego i pogodnego chłopca. Więcej o Olku
Biegi odbędą się 28 maja 2017 roku:
- o godzinie 15.00 zapraszamy na Bieg Rodzinny na dystansie około 600 metrów (bez rywalizacji). Opłata to dobrowolna wpłata do puszki.
- o godzinie 17.00 na "II Bieg Świętej Rodziny-biegniemy dla Olka" na dystansie około 5 km, którego trasa przebiegać będzie ulicami Retkini. Start sprzed kościoła Świętej Rodziny mieszczącego się przy Alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41a.
Opłata wynosi 15 zł (lub dowolna wyższa kwota wg własnego uznania). Więcej o biegach

Opublikowane: 22-05-2017
POKAŻ WSZYSTKIE

Baltic Sea Summer University – szkoła letnia w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do udziału w Baltic Sea Summer School organizowanej przez Centre International de Formation Européenne (we współpracy z Alcide De Gasperi University of Euroregional Economy) w dniach 10-16 lipca 2017 roku w Warszawie. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem przewodnim "Regional development and innovation". Więcej informacji na stronie

Opublikowane: 15-05-2017

USOSweb login oraz email

Jeżeli nie możesz zalogować się do swojego USOSweba i/lub nie otrzymujesz wiadomości od dydaktyków bądź Centrum Obsługi Studenta, zerknij na tę instrukcję:

KONTO W ACTIVE DIRECTORY

Od roku akademickiego 2017/2018 każdy student będzie używał konta w Active Directory. Tym samym każdy student otrzyma konto Microsoft do otrzymywania wiadomości z Uniwersytetu Łódzkiego.

Opublikowane: 15-05-2017
POKAŻ WSZYSTKIE

Zaproszenie do uczestnictwa w programie High-end Foreign Experts Program - Chiny

Shanghai Lixin University of Accounting and Finance, uczelnia partnerska Uniwersytetu Łódzkiego, serdecznie zaprasza  pracowników naukowych do udziału w programie "High-end Foreign Experts Program" dotyczącym wyjazdów na wykłady i prowadzenia badań naukowych w Chinach. Szczegóły w załączniku.

Opublikowane: 15-05-2017

HelloEksoc! - naukowo w Dzień Eksocu 18 maja 2017

Kolegium Dziekańskie Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ serdecznie zaprasza do udziału w Dniu Eksocu, w tym w części naukowej wydarzenia obejmującego:

Debatę i wykład –  10:30-13:30, sala Rady Wydziału C140
Debata „Polityka oparta na wiedzy, czyli po co miastu uniwersytety?”, poświęcona będzie wykorzystaniu potencjału badawczego łódzkich uczelni dla dobra miasta Łodzi, regionu łódzkiego i jego mieszkańców. Dyskusję poprzedzi wykład profesora Sampo Ruoppili o doświadczeniach kierowania programem badań miejskich w fińskim mieście Turku.
Projekt Café –  13:30-14:30, Biblioteka Wydziałowa
Rozmowy przy kawie o tym, jak skutecznie składać wnioski na projekty badawcze, z udziałem kierowników grantów, ekspertów i recenzentów oraz pracowników administracji wydziałowej i uniwersyteckiej obeznanych w tajnikach biurokratycznych procedur.
Science Dating  –  14:15-15:00, budynek E, piętro III

Science Dating to niepowtarzalna okazja by w trakcie krótkich spotkań podzielić się pomysłami na badania naukowe, efektami swoich działań, szukać partnerów do wspólnych badań. Forma wydarzenia oparta została na idei szybkich randek.

Opublikowane: 10-05-2017
POKAŻ WSZYSTKIE
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

Copyright © 2012
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego