polski English Chinese
Strefa kandydata
Strefa studenta
Strefa doktoranta
Strefa pracownika
Strefa absolwenta
Strefa biznesu i promocji
AKTUALNOŚCI:

Głosowanie rozpoczęte! Budżet Obywatelski na EkSocu

Zachęcamy Państwa do głosowania w pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego na EkSocu!
Aby wziąć udział w głosowaniu należy kolejno:
1. zapoznać się z zasadami Budżetu Obywatelskiego
2. zapoznać się z projektami, na które jako student lub doktorant/pracownik może Pan/Pani głosować
3. przygotować swój numer albumu (studenci/doktoranci) lub numer pracowniczy
4. oddać swój głos poprzez wypełnienie formularza online
Głosowanie trwa do 28 października 2018!

Opublikowane: 15-10-2018

Targi Pomysłów- Budżet Obywatelski na EkSocu

Serdecznie zapraszamy na Targi Pomysłów, które odbędą się w poniedziałek 15 października 2018 r. w foyer budynku T w godzinach 11:00-12:30. Na Targach zostaną zaprezentowane projekty zgłoszone w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego na EkSocu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pomysłami oraz ich autorami. W poniedziałek również rozpocznie się głosowanie. Zachęcamy do udziału w inicjatywie.

Lista projektów zgłoszonych w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego na EkSocu

Opublikowane: 12-10-2018
POKAŻ WSZYSTKIE

Kursy Szkoły Giełdowej

Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny i Wydział Zarządzania we współpracy z Fundacją GPW zapraszają na kursy Szkoły Giełdowej:
- Podstawy inwestowania na giełdzie
- Giełda dla średniozaawansowanych
Kursy odbędą się w weekend 27 – 28 października 2018r. Każdy obejmuje 14 godzin zajęć. Słuchacze otrzymują wydrukowane materiały szkoleniowe przygotowane przez GPW, a po kursie certyfikat ukończenia kursu podpisany przez Prezesa GPW. Zajęcia są prowadzone przez osoby, które są lub były inwestorami,  maklerami  giełdowymi lub pracują na GPW. Więcej szczegółowych informacji i zapisy na kursy na stronie Szkoły pod linkiem. W razie pytań i wątpliwości, proszę pisać na adres mailowy: szkola.giedowa@uni.lodz.pl. Serdecznie zapraszamy.

Opublikowane: 15-10-2018

Studenckie Granty Badawcze 2019

Konkurs adresowany jest do studentów zainteresowanych prowadzeniem samodzielnych projektów naukowych. Studenckie Granty Badawcze pozwalają wykorzystać wiedzę i rozwinąć praktyczne umiejętności zdobyte podczas nauki na Uniwersytecie Łódzkim. Realizacja własnego projektu badawczego pozwala nie tylko pogłębić zainteresowania naukowe, ale również daje konkretne narzędzia, które mogą być wykorzystane w planowanej karierze zawodowej. Pierwsze szkolenia zaczynają się już 16 października i będą trwały do 24 listopada. Więcej informacji na stronie Studenckich Grantów Badawczych

Opublikowane: 10-10-2018
POKAŻ WSZYSTKIE

Konkurs na najlepszą pracę doktorską i magisterską

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI edycji Konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską, którego celem jest promocja autorów najlepszych prac naukowych oraz popularyzacja nowoczesnych metod analizy danych, dostępnych w oprogramowaniu Statistica. Zapoznaj się z Regulaminem uczestnictwa w konkursie
Nagrody:
- dla autorów i promotorów prac: łącznie 10 000 zł
- dla Wydziałów promujących zwycięskie prace: Wybrane szkolenie zamknięte StatSoft dla pracowników
Autorów i promotorów najlepszych prac czeka także uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów.

Opublikowane: 25-09-2018

Konkurs THREE MINUTE THESIS

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu Three Minute Thesis skierowanego do doktorantów łódzkich uczelni. Startujący w konkursie doktoranci mają tylko 3 minuty i jeden slajd aby opowiedzieć o swoich, często bardzo skomplikowanych, pracach naukowych oraz ich znaczeniu dla społeczeństwa. Three Minute Thesis stawia doktorantom wyzwanie przedstawienia swoich idei oraz odkryć naukowych w sposób zwięzły i zrozumiały dla szerokiego, zróżnicowanego grona odbiorców. Konkurs wygrywają najciekawsze prezentacje wybrane przez jury oraz publiczność. Zgłoszenia przyjmowane są od 17 września, a rejestracja potrwa do 28 października 2018 r. Więcej o konkursie na: www.threeminutethesis.pl, a także na facebooku oraz youtubeKonkurs jest skierowany do doktorantów specjalizujących się w dowolnej dziedzinie nauki.

Opublikowane: 20-09-2018
POKAŻ WSZYSTKIE
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

Copyright © 2012
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego