Czwartek, 24 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

MIKRODOTACJE NA ROZWÓJ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I GRUP NIEFORMALNYCH PLANUJĄCYCH EKONOMIZACJĘ

Dodatkowych informacji na temat konkursu można uzyskać w siedzibie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, ul. Narutowicza 8/10  90-135 Łódź, tel. (42) 207 73 39; 509 899 449; fax: (42) 207 73 38), poprzez umówienie się z wyprzedzeniem na spotkanie doradcze, mailowo lub telefonicznie. Osoby do kontaktu:

Agnieszka Furmaniak afurmaniak@opus.org.pl

Wioletta Gawrońska wgawronska@opus.org.pl

Magdalena Mirys mmirys@opus.org.pl

Krzysztof Smug ksmug@opus.org.pl.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Oś priorytetowa IX: Włączenie społeczne, Działanie 9.3 Rozwój ekonomii społecznej w regionie, Poddziałanie 9.3.1 Miejsca pracy w sektorze ekonomii społecznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020)