Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA „REGIONS OF TOMORROW – HOPES & THREATS”

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „REGIONS OF TOMORROW – HOPES & THREATS”

European Regional Science Association – Sekcja Polska (ERSA PL) wraz z Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym i Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego mają zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „REGIONS OF TOMORROW – HOPES & THREATS”  oraz na warsztaty. Konferencja i warsztaty odbędą się w dniach 8-9 grudnia 2017 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. W zaproszeniu znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Opublikowane: 08-12-2017