Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

MASTERCODER VOL. 4 - KONKURS PROGRAMISTYCZNY

Mastercoder Vol. 4 - Konkurs Programistyczny

16 października rusza IV edycja ogólnopolskiego konkursu programistycznego „MasterCoder”! W tym roku na wszystkich uczestników czeka dosyć nietypowa misja. Poszukiwane są wybitne jednostki bądź grupy agentów, którzy zmierzą się zdalnie z dwoma dwutygodniowymi szpiegowskimi zadaniami o charakterze hackathonu. 001 zgłoś się. FB.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie www.mastercoder.pl

Opublikowane: 13-10-2017