Środa, 18 lipca 2018, tydzień nieparzysty (29)

LIST OTWARTY AKADEMICKIEGO KOMITETU PROTESTACYJNEGO W ŁODZI - USTAWA 2.0

List otwarty Akademickiego Komitetu Protestacyjnego w Łodzi - Ustawa 2.0

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy! Akademicki Komitet Protestacyjny w Łodzi składający się ze studentów i pracowników Uniwersytetu Łódzkiego przygotował list otwarty wyrażający sprzeciw wobec proponowanej przez Ministra Jarosława Gowina reformy systemu nauki i szkolnictwa wyższego. Gorąco prosimy o zapoznanie się z treścią załączonego listu i rozważenie złożenia pod nim swojego podpisu. Zachęcamy również do przekazywania sobie informacji o petycji. Dziękujemy za poparcie!

Opublikowane: 15-06-2018