Czwartek, 22 lutego 2018, tydzień parzysty (08)

LETNI UNIWERSYTET ASEF (ASEF SUMMER UNIVERSITY – ASEFSU)

Na program wydarzenia składają się:

1) Dwa tygodnie szkolenia on-line,

2) Dwutygodniowa wizyta w Australii i Nowej Zelandii (27 stycznia - 10 lutego 2018 r.),

3) Cztery tygodnie wydarzeń towarzyszących i fazy po-projektowej.

Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie oraz subwencję na pokrycie kosztów podróży.

Warunkiem jest odpowiedni wiek (18-30 lat) oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami Frequently Asked Questions (FAQ).

Kontakt do koordynatorów:

asefsu@asef.org  / +6568749714 (Singapur)

Dokumenty do pobrania:

ASEFSU21_OpenCallOverview