Czwartek, 14 grudnia 2017, tydzień parzysty (50)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

ZESPÓŁ

dr Marzena Krawczyk
kierownik
tel.: (48) 42 6355040
email: marzena.krawczyk@uni.lodz.pl
pokój: C17

mgr Dorota Borkowska
starszy specjalista

tel.: (48) 42 6354814
email: dorota.borkowska@uni.lodz.pl
pokój: C14

mgr Jacek Burski
specjalista
tel.: (48) 42 6354814
email: jacek.burski@uni.lodz.pl
pokój: C18

mgr Katarzyna Chojnacka
e-mail: katarzyna.chojnacka@uni.lodz.pl
pokój: C18
Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania.

mgr Katarzyna Cierniewska-Grudzień
specjalista

tel.: (48) 42 6354814
e-mail: katarzyna.cierniewska@uni.lodz.pl
pokój: C14

mgr Małgorzata Leśniewska
starszy specjalista
tel.: (48) 42 6355264
e-mail: malgorzata.lesniewska@uni.lodz.pl
pokój: C18

mgr Karolina Nejman
samodzielny referent
tel.: (48) 42 6355126
e-mail: karolina.nejman@uni.lodz.pl 
pokój: C15

mgr Katarzyna Łuczak
samodzielny referent techniczny
e-mail: katarzyna.luczak@uni.lodz.pl
pokój: C15
tel.: (48) 42 6355126

mgr Agnieszka Stachowicz
specjalista
tel.: (48) 42 6355264
e-mail: agnieszka.stachowicz@uni.lodz.pl
pokój: C18

mgr Joanna Gwarda-Żurańska - zwolnienie
specjalista
e-mail: jgwarda@uni.lodz.pl

Do góry
wersja do druku

WYDARZENIA

 Poprzedni GRUDZIEŃ 2017 Następny 
PnWtŚrCzwPtSoNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź