Środa, 26 lipca 2017, tydzień parzysty (30)

KONKURSU „TERAZ POLSKA PROMOCJA I ROZWÓJ”

Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Ruszyła już XI edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską z zakresu konkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej, marketingu terytorialnego i narodowego. Atutem konkursu są atrakcyjne nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi blisko 50 tys. zł oraz uroczysta oprawa gali finałowej. Na prace konkursowe czekamy do 23 października br., a kartę zgłoszeniową wraz z objaśnieniami dotyczącymi konkursu można pobrać na stronie.

Opublikowane: 07-06-2017