Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

KONKURS OGŁOSZONY PRZEZ URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ POŚWIĘCONĄ OCHRONIE KONKURENCJI ORAZ OCHRONIE KONSUMENTÓW

TEMATYKA:

• Ochrona konkurencji - praktyki ograniczające konkurencję, kontrola koncentracji oraz pomoc publiczna
  • Ochrona konsumentów - prawne i ekonomiczne aspekty ochrony konsumentów z wyłączeniem bezpieczeństwa produktów, odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, bezpieczeństwa żywności i żywienia oraz jakości wyrobów i usług