Niedziela, 24 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

KONKURS O STAŻ DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW– ROZWÓJ KADR SEKTORA KOSMICZNEGO

Konkurs o Staż dla młodych naukowców– Rozwój Kadr sektora kosmicznego

W imieniu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszamy do udziału w III edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego. Nagrodami w konkursie są sześciomiesięczne staże w firmach, instytutach badawczych sektora kosmicznego w Polsce. Więcej informacji znajduje się pod linkiem

Opublikowane: 08-05-2018