Sobota, 23 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

KONKURS O NAGRODĘ PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO

Konkurs o Nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego

Uprzejmie informujemy, że z dniem 13 lutego 2018 r. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) ogłosiła VII edycję konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego. Termin nadsyłania prac doktorskich, na podstawie których nadano stopień naukowy doktora w okresie 1 stycznia – 31 grudnia 2017 r. upływa 16 sierpnia 2018 r.

Opublikowane: 20-02-2018