Poniedziałek, 15 października 2018, tydzień parzysty (42)

KONKURS NCN I NCBIR - TANGO 3

Konkurs NCN i NCBiR - TANGO 3

NCN i NCBiR ogłosiło nabór wniosków w ramach  konkursu TANGO 3. Jest to konkurs w ramach którego mozna składać wnioski na dofinansowanie działań zwiększających stopień praktycznego wykorzystania wyników badań podstawowych. Nabór wniosków prowadzony będzie od 14 czerwca do 20 grudnia 2018 r. z podziałem na 2 etapy. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie NCBiR .

Opublikowane: 22-05-2018