Niedziela, 27 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

KONKURS NBP ZA NAJLEPSZA PRACĘ Z ZAKRESU NAUK EKONOMICZNYCH

Konkurs NBP za najlepsza pracę z zakresu nauk ekonomicznych

Informujemy, iż Narodowy Bank Polski ogłosił kolejną edycję konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepsza pracę magisterską oraz doktorska i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych. Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie NBP:
- najlepsza praca doktorska i habilitacyjna
- najlepsza praca magisterska

Opublikowane: 07-05-2018