Wtorek, 19 września 2017, tydzień parzysty (38)

KONKURS NA PROJEKTY W RAMACH PROGRAMU GOSPOSTRATEG

Zakres tematyczny Programu, uwzględniający wszystkie wyzwania rozwojowe wskazane w Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, obejmuje:

• pułapkę średniego dochodu i przeciętnego produktu,
  • pułapkę braku równowagi,
  • pułapkę demograficzną,
  • pułapkę słabości instytucji,

Wniosek musi obejmować zarówno fazę badawczą jak i fazę przygotowań wyników badań naukowych do zastosowania w praktyce lub tylko fazę przygotowań wyników badań naukowych do zastosowania w praktyce. Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie NCBiR

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Wydziałowym Zespołem projektów pok. D315 lub Centrum Nauki UŁ: Barbara Łukomska: barbara.lukomska@uni.lodz.pl;  tel. 42/635 41 71, Małgorzata Mstowska: malgorzata.mstowska@uni.lodz.pl; tel. 42/635 41 68