Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

KONKURS NA PROJEKTY HERITAGE IN CHANGING ENVIRONMENTS

Konkurs na projekty Heritage in Changing Environments

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło konkurs na dofinansowanie międzynarodowych, interdyscyplinarnych i innowacyjnych projektów badawczych w zakresie rozwoju badań nad dziedzictwem w zmieniających się środowiskach - Heritage in Changing Environments. W ramach konkursu wspierane będą projekty badawcze z trzech głównych obszarów:

1. Dziedzictwo w kontekście zmian środowiskowych o charakterze fizycznym (Changing Physical Environments)
2. Dziedzictwo w kontekście zmian społecznych i gospodarczych (Changing Social and Economic Environments)
3. Dziedzictwo w kontekście zmian politycznych i kulturowych (Changing Political and Cultural Environments).

Termin składania wniosków konkursowych upływa 30 listopada 2017 roku. W przypadku pytań prosimy o kontakt z  Wydziałowym Zespołem projektów, pok. C138. Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie MKiDN.

Opublikowane: 11-09-2017